ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟΝ ΒΑΘΜΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ Η ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ

Το γκολ του Μαρκόπουλου στο δεύτερο ημίχρονο χάρισε στην ΘΥΕΛΛΑ Φιλώτα τον βαθμό της ισοπαλίας απέναντι στην Δόξα Δράμας ...Η γηπεδούχος Δόξα προηγήθηκε στο 42 με τον Στόικο αλλά η μαχητική ΘΥΕΛΛΑ από τα πρώτα λεπτά του αγώνα μπήκε δυναμικά στο παιχνίδι με τον Κόλλα στο 12 να χάνει ευκαιρία, στην συνέχεια η Θύελλα βρέθηκε μια «ανάσα» από την ισοφάριση στο 68 όταν ο Θεοδουλίδης έκανε το πλασέ με τον Σαχσανίδη να απομακρύνει προσωρινά και τον Μαρκόπουλο στην εξέλιξη της φάσης να «σημαδεύει» το δοκάρι των γηπεδούχων. Τελικά 5 λεπτά αργότερα στο 53 ο Μαρκόπουλος με κοντινό πλασέ διαμόρφωσε το τελικό 1-1.